Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Nieuws

Marktgebouw Nieuwe…

Bouwaanvraag Marktgebouw Nieuw-Vennep Op 12 november 2018 werd bekend gemaakt dat zeer binnenkort…

Ook op zoek naar…

Bent u trots om anderen te laten zien bij wat voor mooie organisatie u werkt? Staat u open voor…

Grote dank aan Jaap…

Al sinds heel wat jaren is Jaap Romeijn een vast gezicht tijdens de evenementen van de OVHZ. Velen…

Subsidie groene…

Nieuws van Gemeente Haarlemmermeer Groene daken dragen bij aan de duurzaamheid van onze gemeente.…

Algemene Leden Vergadering ALV

Deelnemen
Van 27 Feb 2019 19:00 tot 22:30
Iets eerder dan wat u van ons gewend bent onze ledenvergadering waar wij ons gevoerde en uit te voeren beleid bespreken met al onze leden. Wij zullen de notulen van 2018 doornemen en vaststellen plus het financiële jaarverslag. Verder nemen wij afscheid van Henriet van den Berg, die 8 jaar de PR en content heeft beheert. Ook zullen er 2 sprekers aanwezig zijn, waaronder Wilbert Philippo van Info Trade om u uit te leggen hoe u uw online vindbaarheid kunt vergroten en de noodzaak hiervan. Een mooi onderwerp in de steeds virtueel wordende wereld. De tweede spreker zullen wij tzt aan u voorstellen.

Aanmelden nieuwsbrief

Contact

Volg ons op:

facebook

Partners:
MKB Nederland   Amsterdam Economic Board