Schrijf u in op onze nieuwsbrief

Lid worden  |  Contact  |  facebook  Linkedin

Geannuleerd: Business borrel bij Orries Bar aangeboden door Addition bv

Van 11 Jun 2020 17:00 tot 19:00

Iedere tweede donderdag in de maand (behalve in de zomer) heeft u als lid de gelegenheid om te komen netwerken en borrelen bij Ondernemers Vereniging Haarlemmermeer. Kent u ondernemers die graag kennis willen maken? Neemt u ze gerust mee en meld ze aan via . De borrels worden altijd gesponsord door één van onze leden, zij maken graag kennis met alle aanwezigen.
Op deze prachtige dag treffen wij elkaar in Orries Bar en worden de drankjes en hapjes aangeboden door Robert Peters van Addition.

Na afloop is er altijd gelegenheid tot dineren, voor eigen rekening. Het menu en de mogelijkheden ontvangen al onze leden ruim van tevoren per mail.